הבית > התערוכה > תוכן
מומחים בתעשייה, בכיר מהנדסים פאנג שיאנג: אדם הראשון 3D יאנגז'ו
Apr 29, 2016

כרטיסי תו

נולד בינואר 1956, יאנגדז'ואו העיר כייר טכנולוגיה האגודה, מחוז ג'יאנגסו, סין עובש תעשיית שיוך חברי הקבוצה מומחה. בשנת 2011, המבוא הראשון של טכנולוגיות הדפסה 3D יאנגדז'ואו. שימש כסגן המנהל, מהנדס בכיר של מפעל פלסטיקה בעיר יאנגדז'ואו; תרסיס מוצרים סגן נשיא בכיר ומנהל כללי של יאנגדז'ואו; XI ' פארק ג'יאוטונג של האוניברסיטה למדע וטכנולוגיה של מנהל המחקר יאנגדז'ואו ועובדים אחרים.

מעולם לא הלכתי למכללה, הפכו מומחים בענף עובש, הדריך תרסיס אלומיניום הראשון ניתן ההמרה הטכני קו הייצור.

שיאנג פאנג, יליד יאנגדז'ואו "שורשי מומחים, לפני שנתיים, ב- XI אוניברסיטת ג'יאוטונג של החשיפה הראשונה במדפסת תלת-ממד, עם עשרות שנים של חשיפה להעלות עובש תעשיית רגיש, הוא מודע זה 3D הדפסה טכנולוגיות יהיו חידושים טכנולוגיים epoch-making, יש בשוק הרחב פרוספקט. במאמציו, מבוא יאנגדז'ואו של טכנולוגיית הדפסת תלת-ממד בפעם הראשונה.

לעתים קרובות בתעשיית עובש במשך עשרות שנים, עד שאתה מזהה את הדפסת תלת-ממד, ברגישות הבין כי טכנולוגיה זו יהיו הציון של חדשנות טכנולוגית, יש לא רק הסיכויים שוק רחב, יהיה צורה האקולוגית של תעשיית. לכן, במאמציו מחקר, מבוא יאנגדז'ואו של טכנולוגיית הדפסת תלת-ממד בפעם הראשונה.

פאנג ש'יאנג תמיד יש לי משאלה אחת: אני מקווה זה תיעוש בטכנולוגיות ייצור מתקדמות. כדי להשתמש בטכנולוגיה הזו החוצה, קסיאנג פאנג, הוביל את קבוצתו כניסתה אתר החברה.

יולי 20, 2012, חשף העיתון הזה עם יאנגדז'ואו הייצור ניסתה 'שטנץ מהירה', תחת הכותרת, יאנגדז'ואו, חברי לציבור בפעם הראשונה את המסתורין של טכנולוגיית הדפסת תלת-ממד.

פאנג ש'יאנג אמר לעיתונאים, לאחר דיווחים בעיתון, אצווה לאחר אצווה של בעלי עסקים לבקר XI ' אוניברסיטת ג'יאוטונג של המדע והטכנולוגיה פארק של יאנגדז'ואו. המתקדמים טכנולוגיות ייצור והם מראים עניין רב, גם הזוכה הזמנות.

"סדר הגדול יחיד בלבד, דמי הדפסה של ' 7000 יואן, הגדול ההוראות הגיעו יצרן חלקים אוטומטית, באמצעות טכנולוגיית הדפסת תלת-ממד כדי לייצר עשרות חלקים."

בסוף השנה שעברה, "מברשת שיניים תעשיית האגודה, מחוז ג'יאנגסו" מייסד הכנס שנערך ב hangji, פאנג ש'יאנג המארגנים למנהלים המשרד מברשת שיניים הציג את מקורות מודפסים תלת-ממד, שיטות, היתרונות ואת התוצאות, התקבלו תוצאות טובות מאוד "ידית מברשת שיניים לעתים קרובות חדש, כל הזמן שינוי הקובייה היא דבר מאוד בעייתי, הדפסה תלת-ממדית ניתן לפתור במהירות."

עקב מחיר המוצר הדפסה 3D מחושבת גרמים, יקר. אבל שיאנג פאנג הודה כי עם הטכנולוגיה הדפסה תלת-ממדית מתוחכמת יותר ויותר, עלויות נשלטות, יאנגדז'ואו 3D הדפסה האביב יגיע.